Pratik Optik

PRATİK OPTİK

Takvimler 1981’i gösterdiğinde farklı bir sektör ile adım attığımız çalışma hayatına, 2014 yılında Pratik Optik olarak devam etmeyi kararlaştırdık ve optik sektöründe önemli işlere imza atabilmek adına kalabalık bir kadro ile harekete geçtik. Kendini kısa süre içerisinde geliştiren ve yine kısa süre içerisinde büyüme kaydeden bir firmadan bahsedebiliyoruz ve bu durum bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Yerli ve yabancı kadromuz ile birlikte gözlük satışının yanı sıra yine bu ürünleri tamiri ve bakımı ile de yakından ilgilenmeye devam ediyoruz. Sahip olduğumuz kadro, bu sektörü yakından tanıyan ve yine bu işi fazlasıyla severek yerine getiren özel isimlerden oluşuyor.

 

  • Lisanslı gözlük satışı ve sektördeki birçok markanın online dünyaya taşınması ile birlikte daha fazla insan ile buluşturulması da hizmetlerimizden bir tanesidir. An itibarıyla satışta olan tüm ürünlerin orijinal ürünler olduğunu da hatırlatmak isteriz.
  • Gözlük Tamiri, bakımı ve onarımı konusunda da 5 yılı aşkın süredir hizmet veriyor ve çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Marka ve model ne olursa olsun deneyim sahibi kadromuz bu işi layıkıyla yerine getiriyor ve memnuniyetinizi sağlıyor.
  • Ücretsiz transfer ile birlikte hastane giderleri konusunda da Pratik Optik ailesinden yardım alabiliyorsunuz.
  • Numaralı Gözlük ve Güneş Gözlüğü satışı ile birlikte göz sağlığınız konusunda da önemli bir yere sahip olduğumuzu düşünüyoruz.

Deneyim Sahibi Personel Kadrosu

Az önce de ifade ettiğimiz gibi 5 yılı aşkın süredir bu piyasadayız ve bu süre zarfında bize eşlik eden dostlarımız ile birlikte yolumuza devam ediyoruz. Pratik Optik çalışanları, kendini her konuda geliştirmeye gayret gösteren ve daha da önemlisi müşterinin taleplerine yanıt vermek adına elinden geleni yapan özel isimlerden oluşuyor.

Personel kadromuz ile tanışmak adına sizler de web sitemizi detaylı bir şekilde inceleyebilir ya da reel dünyadaki mağazamızı dilediğiniz an ziyaret edebilirsiniz. Güven duygusunu iliklerinize kadar hissedecek ve sahip olacağınız ürünlerden uzunca bir süre fayda sağlayacaksınız. Bu konuda memnuniyetinizi kazanacağımızdan herhangi bir şekilde şüphemiz yoktur.

Testimonials